Доставка і оплата

Зробити замовлення  на ексклюзивні прикраси з натурального камня можно наступними способами:

• На сайті lada-lunyova.com.ua  після реєстрації на сайті
• Написавши на електрону пошту info@lada-lunyova.com.ua
• Через соціальні сторінки розміщені в лівому нижньому куточку нашого сайту.
Написавши на Viber або Telegram +380989705170.
Найзручніший і наойперативніший спосіб замовлення, який дозволяє візуально уточнити всі деталі.
 

Мінімальної суми замовлення немає

ДОСТАВКА

Доставка замовлення здійснюється Новою і Укрпоштою, а також за допомогою кур’єрських служб цих Компаній. 

Доставка за кордон здійснюється Укрпоштою  за тарифами перевізника на день відправки.
Послуги доставки оплачуються Клієнтом при отриманні і після перевірки товару на  пошті.

ЗАМОВЛЕННЯ І ОПЛАТА

Оплата – виключно передплата 100%
Ми не працюємо повним накладеним платежем (післяплатою) оскільки всі прикраси виготовляють індивідуально, під кожне замовлення купується матеріал

Рахунок на оплату виставляється тільки після узгодження всіх деталей замовлення і термінів на відправку. Оплатити замовлення можливо на рахунок Банку України, а також за домопогою міжнародних платіжних сервісів.

Якщо у вас виникнуть питання по замовленню, будь ласка, надішліть їх у вигляді ВІДПОВІДІ на лист з реквізитами, або ж зв’яжіться з нами за допомогою Viber | Telegram
.
Ми втілюємо в життя ваші мрії по виготовленню прикрас “саме під колір очей, саме такої форми і щоб підходили до блузки”, тому будь ласка, пишіть всі свої побажання. Прикраси, виставлені на сайті то лише маленький відсоток з можливого. Будь який колір, будь-який камінь, довжина, комплектність – все створюється за вашими побажаннями.

ТЕРМІН ВИГОТОВЛЕННЯ

Замовляючи ексклюзивні прикраси ви маєте прийняти той факт, що на виготовлення потрібний час. Частково матеріали на найпопулярніші моделі є в наявності, час потрібний тільки для виготовлення, але в окремих випадках потрібний час і для пошуку та закупки матеріалу, фурнітури тощо. Тому мінімальний термін на виготовлення це три повні робочі дні після оплати,  по кожному замовленню термін розраховується індивідуально.  

ПОВЕРНЕННЯ ТОВАРІВ

Прикраси, виготовлені під замовлення поверненню не підлягають.

Наявність браку при перевезенні Вам треба визначати при отримані посилки на  пошті. За Вашою вимогою представиник пошти має скласти АКТ, копію якого ви маєте вислати нам на е-мейл. Без АКТУ за підписом представника поштового відділення та печаткою, претензії щодо “заводського” браку не приймаються.
Вартісь товарів. які були ушкоджені внаслідок перевезення відшкодовується Вам безпосередньо поштовим перевезником, після складання акту протягом 10 днів. Ми знімаємо з себе відповідальність за товар після передачі його поштовому перевізнику. Всі посилки підлягають обов’язковому страхуванню на сумму вартості замовлення, яку Вам повинні повернути перевізники в разі пошкодження чи втрати посилки.

Якщо в процессі носіння прикраси зазнали пошкоджень, протягом року ми гарантуємо безкоштовний ремонт, пересилку оплачує Клієнт. В разі, якщо було втрачено частину виробу ремонтні роботи можеть вимагати додаткової оплати від Клієнта.

ЗАХИСТ ДАНИХ

Інформуємо Вас про те, що особисті дані наших клієнтів зберігаються в базі даних компанії “Лада Луньова”. Особисті дані збираються і обробляються з метою реалізації статутної господарської діяльності компанії, розсилання інформації по промоційних та рекламних акціях. Обробка та використання бази даних здійснюється згідно з положеннями закону про Захист персональних даних. Ми не надаємо персональних даних клієнтів своїм партнерам в рекламних та промоційних цілях. Операторам мобільного зв’язку надаються тільки номери мобільних телефонів для відправки смс з інформування клієнтів про статус замовлення. Кожен клієнт зберігає за собою право доступу до своїх персональних даних, право на внесення виправлень, а також на вимогу про припинення обробки даних. 

Оформлюючі замовлення на сайті Ви погоджуєтесь з правилами, наведеними вище.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *