Намистини ДЗІ

Містичні, прекрасні, загадкові і незвичні оку європейця намистинки Дзі. Що ж вони таке, звідки взялися і що означають?

Історія
Легенда каже про те, що намистинки Дзі колись носили напівбоги, а коли ті потріскалися, то вони скидали їх з небес на землю. Інша гласить про те, що ці намистини колись були комахами і стали камнями, коли до нх торкнулася рука людини. Досі немає наукового обгрунтування тому, звідки з’вилися ці намистини, їх знаходять час від часу, але точно шось дізнатися важко, оскільки археологічні розкопки на території Тібету заборонені.
Хтось каже, що слава про їх магічні властивості це тільки вигадки, щось типу миттєвого схуднення від зеленої кави, але мені здається, що віра всередині нас, і якщо ми віримо в силу, яку нам нає намистина Дзі, кроляча лапка чи щаслива сукня, то так воно і є, а без віри не допоможе самий найсильніший в світі талісман
Дивно, але хоча ця намистиниа родом з Тібету, в історії Тібету про них не згадують, хоча вони зображені на деяких ілюстраціях.

Оскільки попит на ДЗІ зростає з кожним роком, а знаходять їх не так часто (а знайшовши не розлучаються навіть найбідніші сім’ї) було налагоджено випуск ДЗІ ручної роботи. Їх роблять з агату, деяких видів кварцу, особливої термостійкої кераміки, парцеляни, рога і навіть скла. Відмінні екземплячри виготовляють в Тайвані за допомогою кераміки і оригінальної техніки термічного травлення (саме такі намистини я використовую в роботі) Вони звичайно не дешеві, але знайдені “природні” намистини ДЗІ коштують від кількох сотень до кількох тисяч доларів і нажаль, далеко не всім по кишені. З “природних” ДЗІ в Тібетський медицині роблять порошки та ліки і поштую.ть ці намистини від 5000 доларів за 1 грам.
За сучасними даними, перші ДЗІ були виготовлені (за невідомою досі технологією більше 2500 років до н.е.

Особисто я дуже люблю  ці намистини, маю браслет з кількох намистин, який не знімаю вже багато років. Не через “бабусини забобони”, просто мені з ним комфортно. І майже кожний наш клієнт, що замовляє такий браслет чи намисто, присилаючи його через кілька років на ремонт просить зробити це скоріше, оскільки теж носять їх постійно і без улюбленого браслету “руки наче голі” 🙂 Чи приймете ви ці намистини і чи приймуть вони вас? Ознайомтеся зі значенням, зробіть для себе висновки.

Значення:

Шапка Падмасамбхаві Дзі

Допомогає перемагати в важких ситуаціях, дарує силу духу. В важких ситуаціях дарує впевненість в своїх силах, здатніть нічого не боятися, мужність і гармонію.

 

 

Черепаха Дзі

Дарує довголіття, оберігає від хвороб, перемагає слабкість духу. Підсилює силу свого власника в інтелектуальних суперечках, підсилює віру в одуження, рятує від навмисного незнання.

 

 

 

 

Равлик Дзі

Символізує спокій, допомогає досягти мети, завжди зберігати гарний настрій і позитив. Равлик Дзі пртягує фінансовий успіх і направляє на шлях правильно використання грошей.

 

 

Талант Дзі

Захищає від темних сил, вчить гідно справлятися зі щоденною рутиною, нахищає від нав’язливих негативних думок, нічних жахів, дарує гармонію і спокій, зміцнює віру в себе і в свою вдачу.

 

 

Нектарний сосуд Дзі

Дуже багатогранна і популярна намистина, допомогає в здійсненні найдивовижніших мрій. Серце всередині намистинки наче дарує їй окреме життя, щасливе і прекрасне.

 

Допомога Дзі

Підвищує працездатність, розумові здібності, здатність до виконання поставлених завдянь, нагадує про духовний і фізичний розвиток, енергетично  підтримує при важкій інтенсивній роботі.

Сау Дзі (летуча миша)

Символ щастя, допомога в здійсненні фантастичних мрій. Акумулює фізичну і духовну енергію для розробки і втілення в життя  грандіозних планів.

 

 

Сонце і Місцяь Дзі

Баланс протилежних енергій, надихає на благородні справи, є “найтеплішим” амулетом. Це намистина здійснення бажань, допомогає визначити свою мету, подолати сумніви,

 

Небо і Земля (Подвійні врата)

Надає впевненості в собі, веде до мудрості і довголіття. Створює атмосферу чистоти і успіху навколо свого власника, врівноважує думки і почуття, очищує серце

 

Морська черепаха Дзі

Оберігає в дорозі, знищує енергії бідності і хвороб, сприяє зумтічам з важливими для вас людьми.

 

 

 

 

Дзі Лотос

Дарує спокій, врівноваження, притягує енергії зцілення, робить свого власника більш привабливим в очах представників протилежної статі. Пригягує енергії зцілення, допомогає ніколи не розчаровуватися в людях, наділяє свго власника засливою харизмою, що притягуватиме увагу оточуючих

 

 

 

Куанг Кунг Дзі

Одна з найпопулярніших намистин, що дарують захист. Ц есимвол достатку, успіху і добрбуду в будинку, аджен жодна зі злих сил не зможе увійти в житло, яке охороняє Куанг Куннг Дзі

 

Змія Дзі або Ру Дзі або Золотий Ключ Дзі або Жезл Жуії

Успіх в управління спрвами, здоров’я, довголіття. Стимулює лідерські якості, допомогає знаходити спільку мову, впливат на людей. Символ Ру – символ успіху і статусу в суспільстві, дає захист всій родині.
Ця намистинка допоможе збутися мріям, але тільки тоді, якщо вони не несуть зла оточуючим, в іншому випадку намистина Ру ьільки заважатиме, щоб зберегти від спотворення карту свого власника.

 

Дзі Зуб Тигра

Руйнує страхи і надає впевненості в собі. Дарує мідрість, життеву силу, здатність захитстити себе і свій дім, перемогти конкурентів і завжди бути впевненим в свой удачі. Ця намисна допомогає знайти шлях до  здоров’я, успіху і богатству. Намистина Зуб Тигра знищує весь негатив, зло і оберігає свого власника, допомогає отримати гарну репутацію, зробити кар’єру, бути завжди успішим.

Дзі Достатку

Підсилює вдачу, що веде до успіху та збагачення

 

 

 

Дзі Інь Янь

Магічний оберіг від злих духів, один з найдавніших символів чоловічої та жіночої сутності, врівноважує життя, гармонізує відносини.

 

 

 

Дзі Гачок Богатства

Сама назва каже за себе все. Намистинка матеріального успіху, примноження багатства, допомогає отримуват матеріальне забезпечення розумними і законними шляхами.

 

 

 

Дзі Сонце, Хо Ту Дзі, Свастика Дзі

Сприяє розвитку свійх позитивних якостей людини, захищає від помилок, освітлює весь довгий і успішний життевий шлях свого власника.
Це символ родючості, відновлення життя, допомогає уникнути невдач.

 

 

Дзі Дракон

Охоронна Дзі, допомогає перемогти негативні емоції, отримати бажане. Дракон символізує успіх для чоловіків, для жінок допоомгає знатйи своє особисте жіноче щастя.

 

 

Дзі Гаруда (допомога)

Дарує довге життя і прибирає зі шляху всі перешкоди

 

 

 

 

 

Дзі Гуань Інь

Відповідає на всі прохання і молитви, захищає дітей і жінок, рятує від бід та неприємностей. Оберігає в професіях, пов’яханих з ризиком, захищає від хвороб, дарує  здоров’я, приносить мир та злагоду в родину, допомогає знайти спільну мову з дітьми.
.

 

 

Око вівці Дзі

Не типова намистина Дзі, але міцний амулет для захисту від “злого ока”. Дає силу, впевненість, змогу перемогти апатію і лінь, відкрити шлях до пізнання істини.

 

 

 

 

Божество Достатку (Дзі Кубера)

Притягує до свго власника богатство наче магнітом, будь-яке починання буде просто приречене на успіх і матеріальне збагачення у власнка цієї намистини.

 

 

Велика Людина Дзі (Аристократ Дзі)

Завжди і всюди допоможе вам, підтримає в будь-яких ситуаціях, відведе негативні розмови, плітки, вчасно приведе в життя свого власника вчителя, наставника і необхідну вдачу.

 

 

 

Влада Дзі

Рішучість при подоланні труднощів, витримка, впевненість

 

 

 

Груда Дзі (містичний вузол) з блискавкою або 5 Очей Дзі і блискавка

Один з найміцніших талісманів. Переплелений вузлик що створює собою кілька вісімок дає безкінечний захист і допомогу. Блискавка (на іншому боці намистини) відвертає від свого власника всіх негаразди, підсилює все позитивне, що в ньому є, допомогає отримати мир, щастя, гармонію та довголіття.

 

 

 

 

 

Гаруда Дзі

Надає захист в дорозі, допомогу діловим людям, дарує щастя, богатство, мудрість і успіх.
Дзи з птахом Гарудою допомагає розсіювати захворювання, долати страждання, усувати небезпеки, запобігати невдачамі стимулювати отримання слави і доброї репутації.Очень сильна намистина, вважається, що вона є провідником думок з землі на небо. Гаруда дзі дуже допомагає тим, хто пов’язаний з словом, будь то написання текстів чи ораторство. Якщо Ви займаєтеся продажами, проводите презентації, пишете контект чи  виступаєте перед людьми, багато проводите в дорозі – тоді ця Дзи обов’язкова для Вас.

 

Дзі Око Дракона або Дзі шість драконів

Розвиває успіх, інтуіцію, символізує шестискладну мантру мудрості.
Допомогає усвідомити необхідність вчинків, відчути небезпеку, приносить щастя і дива в життя свого власника.

 

 

 

Дзі Аристократ

Зменшує роздратованість, нетерплячість і агресивність, заспокоює думки, допомогає прийняти важливе рішення, допомогає в навчанні, дарує легкість і спокій щодня, активує присутність в вашому житті потрібних людей – вчителів, друзів, чесних партнерів по бізнесу.

 

 

 

Дзі Бі Гань

Підвищує вдачу в бізнесі, дає силу в управління справами, допомогає досягти мети при найменших витратах.

 

 

 

 

 

 

 

Бохді Дзі

Сидячі під беревом Бідхі Гаутама Будда отримав просвітлення, дерево подарувало йому свій захист і прихисток, з того часу вважається, що ця намистина дарує своєму власнику захист від перешкод, неприємностей і всіяких проблем.

 

 

Дзі 36 очей

Цілюща намистина, дарує безпеку і захищає від раптових неприємностей та страхів. Варто носити з собою мандрівникам.

 

 

 

Дзі 27 очей

Унікальна в своїй здатності зцілювати, відновлювати енергію і не припускати подвійної трактовки подій. Підсилює природну інтуіцію. Дзі 27 очей теж здатна прискорюват здійснення бажань.

 

 

Дзі 21 око

Намистина виконання бажань і підсилення магічних здібностей Вона надаєж сили і сміливості для вирішення будь-яких ситуації і досягнення мети, але тільки  тоді, коли мета не несе школди іншим. Ніколи не змушуйте намистини Дзі виконувати бажання, які направлені на шкоду іншим людям, а власник намистини 21 око просто зобов’язаний мати чисті думки і добре серце.

 

Дзі 18 очей

Захист від інтриг, пограбувань, зради, всіякого стороннього негативного впливу. Вона допоможе побороти внутрішні сумніви, фобії, страхи, нав’язливі думки. Ця намистина зустрічається досить нечасто.

 

Дзі 17 очей

Захист від чужого впливу, зміцнення свого “Я”,  підвищує самооцінку і одночасно керувати своїм ЕГО, не заплутати у власній гордині. Намистина захищає від неконтрольованих емоцій, з цією намистиною людина завжди буде бачити свій таким, як він є, без сторонніх оцінок робити власні правильні висновки.

Дзі 16 очей

16 нових починань, 16 нових вдач дарує ця намистина, а також сприяє до

 

 

 

Дзі 15 очей

Важлива для тих, хто завжди прагне більшого в житті і кар’єрі. Це намистина “небесної вдачі”, відмінний талісман для бізнесменів.

 

 

 

 

 

Дзі 14 очей

Досягнення могутності, слави, визнання в професійній діяльності

 

 

 

Дзі 13 очей

Розум, мудрість і спокій навчить отримувати свого власника ця намистина. Допоможе перемогти внутрішні страхи, фобії, вільно спілкуватися з людьми.

 

 

 

Дзі 12 очей

Сильний талісман для успіху в кар’єрі та подоланні внутрішнього страху. Відкриває потаємні розумові і физичні сили і здібності, рекомендована всім тим, хто прагне досягти успіху в кар’єрі

 

11 Очей Дзі

Цю намистину зустріти можна дуже і дуже нечасто. Вона дає можливість зосередитися на внутрішній гармонії, балансу з навколишнійм світом, захистить від неприємностей і хвороб.

 

 

 

Дзі 10 очей

Дає волю до перемоги, здатність чітко йти до цілі не відволікаюсь на перешкоди.

 

 

 

 

Дзі 4 очей

Універсальний захист від всіх чотирьох сторін світу. Підвищує здлатність до довголіття, дарує своєму власнику силу чотирьох Бодхисаттв (вищі просвітлені істоти на Тібеті). Дуже сильний захисний талісман.

 

 

 

 

Дзі 5 очей

Магніт для грошей. Притягує їх з усіх п’яти сторін – Півдня, Сходу, Заходу, Півночі і з Небес. Допомогає швидко і надійно побудуват кар’єру, отримати владу, процвітання та успіх.

 

 

Дзі 6 очей

Ця намистина притягує удачу в усіх її проявах і головне – вчасно. Допомогає очистити карму, позбавитися поганих думок, суму і страждань, зміцнює характер.

Дзі 7 очей

Допомогає в отриманні визнання і популярності, досягненні досконалості в роботі і подружньому житті. Важлива для тих, хто веде активне публічне життя.

 

 

Дзі 8 очей

Найпопулярніша і дуже важлива намистина в перілд “вісімки”, з 2004 по 2024 рік. Магічні власнивості цієї намистини дозволять отримати задоволення від життя, захистять від бід, хвороб і катастроф, порадує фінансовим достатком, вдачею і злагодою.

 

 

Дзі 9 очей

Богатство і раптова дивовижна вдача, захист від хвород і смерті, збереження репутації дарує своєму власнику ця намистина

 

 

 

9 Очей Дзі Черепаха

Здоров’я, вдача, довголіття – ось основні енергетики, які принесе вам ця намистина

 

 

 

Три ока Дзі

Одна з найміцніших намистин богатства, успіху і здоров’я. Допоможе отримати матеріальний достаток, вплив на людей, повагу, знайти і зміцнити внутрішню силу.

 

 

 

Два ока ДЗІ

Талісман для закоханих. Надає закоханим можливість створити гармонійні відносити, зберегти кохання, захиститися віз спокуси.

 

 

 

Два ока Будди

Захист в сімейному житті, стабільність і гармонія вдома, знищення зла і хвороб. Два Ока Будди – прекрасний оберіг для вашої оселі.

 

 

Одноока Дзі

Символізує надію, безпеку мудрість. Дає чіткість внутрішньому оку, надає рішучості, захищає від зла.

 

 

 

Дзі Варджа (4 ока)

Прибирає перешкод з життя свого власника, допомогає перемогти негативні енергетики, перемогти погані звички. Символізує чоловічі принципи.

 

 

 

 

Дзі Медицини

Зміцнює здоров’я

 

 

 

 

 

Чотири Благодаті Дзі

Допооже в чотирьох важливих напрямках:
1. Кспіх у всіх начинаннях
2. Розвиває гострий розум
3. Дає впевненість і спокій, покращує якість життя.
4. Знищує все зло навкло

 

 

Дзі Міфічний Птах

Впевненість, спокій, уникнення негативної інформації, систематизація життя і роботи. Намистина захистить від “енергетичних” вампірів, подарує вміння жити щасливо.

 

 

 

Дзі 5 Летучіх Мишей

Принесе щастя в Вашу оселю. Слова “летуча миша” в перекладі з китайської ознаають такж і щастя, і за повір’ями, і тому домі, де оелилися летучі миши всі мешканці будуть щасливі.

 

 

 

Дзі смугаста

Символізує комфортне життя і здійснення мрій. Має здатність перетворювати важкі  неприємні ситуації в сприятливі

 

 

Дзі 365 очей

Найсильніша алатарна намистина Дзі, включає в себе всі 365 очей Дзі.

 

 

 

Дзі 108 Очей

Допомога всіх 108 богів, допоможе і подарує вдачу всім, хто поруч з її власником, Довголіття, матеріальний успіх, щодення вдача – все це допоможе вам отримати алатарна намистина 108 очей.

 

 

Дзі Довголіття

Подарує своєму власнику бовге щасливе життя,буде захищати його від загроз та смертельних хвороб

 

 

 

Драхма Дзі 

Символ мудрості і навчання, друга назва – мудре серце.
Заспокоює, допомогає перемогти надмірні бажання і побачити щастя там, де воно є, не шукаючи зайвого.