Магазин авторських прикрас

Люди і прикраси нерозлучні віками. З давніх давен люди прикрашали себе намистами з кісточок тварин, браслетами, пізніше витонченими з дерева прикрасами. Чоловіки, жінки, діти – вже з тих часів, як стали ходити на двох ногах стали проявляти жагу до прекрасного, стали намагатися виділитися з свого оточення не тільки особливими талантами, але і певними власними незвичними предметами. Куди подіти гарний камінчик з дірочкою, якшо карманів нема? Повісити на плетену мотузку і на шію. Так мабуть з’явилися перші кулони.

Прикраси мали і бідні і багаті, прикраси використовувалися як показник соціального або родового статусу, пізніше – прикраси з дорогоцінних металів як вкладення капіталу. Від первісних часів до сучасності, людство не ступало ні кроку без прикрас.

Прикраси розвивалися разом із людьми. Бронза, олово, дорогоцінні метали і каміння, ювелірний пластик, бісер і текстиль, полімерна гліна, фарфор, самоцвіти, штучні камені, скло, дерево, пір’я – список матеріалів з яких виготовляються прикраси просто нескінченний.

Колись всі прикраси вироблялися вручну і мали неабияку ціну і час на виконання, але з ростом попиту виробництво прикрас було механізовано, прекрасні витончені ювелірні і біжутерні вироби доступні всім бажаючим.

Але, незважаючи на величезний асортимент, представлений в крамницях, завжди є місце невеликому розчаруванню. Адже хочеться, щоб сережки повністю доповнювали образ і підкреслювали колір очей, щоб браслет пасував до улюбленої сукні, а намисто було саме з цього каменя, і ніякого іншого. Все це можливо тільки в прикрасах ручної роботи, виготовлених на замовлення.

На цьому сайті представлені прикраси на будь який смак і фінансові моживості. Якщо не вказані обмеження, Ви можете замовити повну копію або з урахуванням інших, потрібних саме Вам матеріалів. Також написавши на е-мейл або Вайбер вказані в розділі КОНТАКТИ ВИ маєте унікальну можливість замовити собі подарунок за власними ескізами.

Тож фантазуйте, вибирайте, будьте неповторними завжди і в усьому.